KILKA SŁÓW O FIRMIE

Nasze usługi poparte są wieloletnim doświadczeniem oraz wyższym wykształceniem zdobytym na Akademii Rolniczej i na studiach podyplomowych z urządzania terenów zieleni. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie uwzględniając upodobania i potrzeby. Nasze projekty dostosowane są do :

  • architektury domu,
  • ukształtowania terenu,
  • klimatu jaki panuje na danym obszarze,
  • do warunków glebowych,
  • czasu jaki poświęcić mu może właściciel, obecności dzieci, zwierząt, oczekiwań odnośnie kolorów, zapachów, małej architektury, wody i kamienia w ogrodzie.

Każdy zrealizowany przez nas ogród pozostawiamy z zaleceniami odnośnie jego podlewania i pielęgnacji, sami przez kilka tygodni doglądamy czy rośliny są odpowiednio nawadniane.

Najważniejszą wytyczną jest cel i funkcja jaką będzie pełnił ogród. Wszystko po to, aby założone przez nas ogrody mogły służyć Państwu przez lata dając radość i odpoczynek od codzienności.

Działamy na terenie Krakowa i okolic.

NASZA OFERTA

ZAKŁADANIE OGRODÓW

Zajmujemy się profesjonalnym zakładaniem ogrodów, oferujemy Państwu kompleksową realizację od przygotowania gleby do obsadzenia roślin i elementów skalnych.

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Nie tylko zajmujemy się zakładaniem ogrodów, ale również możemy przygotować dla Państwa profesjonalny projekt, w który zaaranżujemy Państwa ogród lub działkę.

PIELĘGNACJA OGRODÓW

Jeżeli posiadają Państwo już ogród serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług pielęgnacyjnych, w których profesjonalnie zadbamy o Państwa ogród.